Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

626 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Repubblica – Me mire kini kujdes kete skuader sepse eshte nje Inter i frikshem.

Repubblica – Me mire kini kujdes kete skuader sepse eshte nje Inter i frikshem.
Ardis
  • On 30/10/2018, 17:33

“Tashme eshte nje Inter i Frikshem, qe fiton me rrjedhshmeri dhe me siguri pavaresisht se po luan ne Rome, keshtu qe kini kujdes”.

Nje fraze per te shpjeguar se skuadra e Luciano Spalletti-t, me te vertete eshte per tu pasur frike nga konkurrentet ne kampionat. La Repubblica ne faqet e saj te gazetes, tregohet e impresionuar nga performanca e paraqitur dje nga zikaltrit, ne stadiumin Olimpico kunder Lazio-s se Simeone Inzaghi-t.

Vazhdimisht, la Repubblica, lavderon performancen e zikalterve duke theksuar se rritja e skuadres se Spalletti-t eshte nje rritje eksponenciale ne periudhen e fundit. Fitoret e njepasnjeshme jane 6, eshte e ndaluar te gabosh ne keto momente, pikerisht momenti me i bukur. Edhe pse per momentin eshte nje Inter me te vertete i frikshem!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.