Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

279 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Repubblica – Thohir mendon per rolin e dyfishte per Radja.

Repubblica – Thohir mendon per rolin e dyfishte per Radja.
Ardis
  • On 11/12/2013, 11:27

Radja Nainggolan eshte nje nga objektivat ne listen e Erick Thohir. Sipas asaj qe raporton La Republica, mesfushori i Cagliarit “do te jete prioriteti i manjatit, qe per indo-belgun ka ne mendje nje rol te dyfishte: futbollist dhe njeriu imazh i Interit te ri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.