Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

665 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rikthehet edhe Samuel ne listen e te grumbulluarve por mbrojtja…

Rikthehet edhe Samuel ne listen e te grumbulluarve por mbrojtja…
Inter Club Staff

Figuron edhe Walter Samuel ne listen e te grumbulluarve te Walter Mazzarrit. Argjentinasi keshtu eshte rekuperuar plotesisht nga problemi moskular qe e bllokoi ne fillim te sezonit, dhe tashme kthehet ne dispozicion te tranjerit zikalter.

Rekuperimi i tij eshte nje lajm i mire, por nuk pritet te ndryshoje shume ne formacionin zikalter, dhe titullaret duhet te jene Campagnaro, Ranocchia dhe Juan Jesus. Te tre ata kane treguar nje stabilitet ne mbrojtje ne ndeshjet e fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags