Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

616 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rio 2016: Inter i shqetesuar per Miranda, nese mer pjese…

Rio 2016: Inter i shqetesuar per Miranda, nese mer pjese…
  • On 27/05/2016, 11:40

Olimpiada e Brazilit rrezikon seriozishte formen fizike te Mirandes. Mbrojtesi zikalter i cili se shpejti mbush 32 vjec, do te sterlodhet kete vere pasi do te mare pjese dhe ne Coppa America.

Miranda ka pushuar vetem 1 jave pasi te marten ne 24 maj ishte perseri ne fushe ku filloj stervitjen me kombetaren e tij. Nese Brazili arrin ne finalen e Olimpiades, Inter duhet ti jape 15 dite pushime perpara se te rikthehet ne Brunico. Me pase duhet te shkoje perseri ne Brazil per Kupen e Amerikes. Me e qete duket situata e Icardit i cili ka vetem Olimpiaden. Me pak fjale Inter mund te mos e kete Miranden ne fazen pergatitore te parasezonit. Inter duket se nuk do ta “shtrengoje” Miranden, por duke pare merkaton mund te ndryshoje dicka.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.