Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,237 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Robben: “Interi? Jam krenar per ofertat qe kam marre. Do te vendos perpara…”

Robben: “Interi? Jam krenar per ofertat qe kam marre. Do te vendos perpara…”
Inter Club Staff

Nje pyetje direkte per sa i perket zerave qe e lidhin ate me nje kalim te mundshem tek Interi, Arjen Roben ka zgjedhur qe ti pergjigjet duke mos e mohuar. 

Perkundrazi, ne konferencen per shtyp qe ka dhene teksa eshte i grumbulluar me Bayern Munich ne Doha, sulmuesi hollandez ka konfirmuar se shume shpejt do te marre nje vendim per te ardhmen e tij.

“Interi? Une jam krenar per ofertat qe kam marre dhe jam i lumtur gjithashtu.”

“Javet e fundit kane qene shume te ngjeshura per babain tim (qe eshte agjenti i tij). E ardhmja ama eshte ende e pavendosur, por eshte dicka e bukur teksa shikoj gjithe kete interesim per mua.”

“Tani dua te rikthehem ne forme per Bayernin. Kur do te vendos? Nuk e di, por perpara veres do te kem vendosur se ku do te shkoj. Nuk do pres fundin e sezonit. Kam nje familje dhe duhet te planifikoj gjithcka.”

“Por jam i privilegjuar teksa shikoj qe disa klube me kane kerkuar mua.”

Nderkohe eshte vene re se kur eshte permendur emri i Interit ne konference, Robben ka buzeqeshur…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.