Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

483 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando do te blihet me skonto. Ndersa Ranocchia…

Rolando do te blihet me skonto. Ndersa Ranocchia…
Inter Club Staff

Interi do te bleje Rolandon, por me shifra inferiore nga ato qe kerkon Porto. Kete tregon Sky Sport sot, dhe zikalterit mesa duket kane vendosur per te blere Portugezin e marveshja do te arrihet per diku tek 3-4 milion euro, jo me shume.

Nderkohe mbi Ranocchian ne kete moment nuk ka asnje qartesi mbi te ardhmen dhe lojtari akoma nuk e ka takuar klubin per te folur per rinovimin e kontrates.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.