Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 23, 2021

Scroll to top

Top

590 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando, gjithcka ka ndaluar: Inter dhe Porto gjithmone e me larg…

Rolando, gjithcka ka ndaluar: Inter dhe Porto gjithmone e me larg…
Bujar Berishaj

Gjithmone e me shume acar mes Inter dhe Porto per Rolando.

Sipas raporteve nga e perditshmja sportive O Jogo, tratativa mes dy skuadrave per kthimin e mbrojtesit luzitan ka ngecur teresisht. Ne kete pike lojtari, vazhdon te jete me barren e pasigurise per te ardhmen e tij:

Ish-lojtari i Napolit deshiron fuqishem qe te kthehet nen urdherat e Mazzarrit, por Porto nuk ben nje hap prapa me kerkesat fillestare. Dhe mbi te gjitha, vazhdon te mbetet i vequar nga grupi i trajnerit te ri Julen Lopetegui, dhe keshtu, per kete arsye do vazhdoj te punoje keshtu deri sa nyja te shkrihet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.