Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 5, 2020

Scroll to top

Top

842 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando ka bindur Mazzarin, do te blihet perfundimisht nga Porto!

Rolando ka bindur Mazzarin, do te blihet perfundimisht nga Porto!
Inter Club Staff

Ai erdhi si nje objekt misterioz ne vere, por Rolando me paraqitjet e tij ne fushe dhe me nje sjellje ekzemplare te nje profesionisti te vertete ka arritur te fitoje besimin e te gjitheve ne ambjentin e Interit.

Sidomos ai ka arritur te fitoje besimin e Walter Mazzarrit mbi te gjithe, arsye se pse klubi zikalter ne veren qe vjen do te shpenzoje 4,5 milion euro per te blere kartonin e tij te plote nga Porto dhe per ta konfirmuar keshtu si nje mbrojtes te klubit zikalter edhe ne sezonin 2014/15. Numri 35 Portugez, me paraqitjet e tij po fiton nje vend edhe ne skuadren e Portugalise per Boterorin e 2014 ne Brazil.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.