Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

704 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando, mes Romes dhe Sunderland tani shfaqet edhe Everton…

Rolando, mes Romes dhe Sunderland tani shfaqet edhe Everton…
Bujar Berishaj

“I joshur dhe i braktisur nga Inter per momentin, Rolando shpreson te sistemohet ne minutat e fundit, qendrimi tek Porto do te ishte nje hap prapa.” Keshtu flet Alferdo Pedulla, ekspert merkatoje mbi te ardhmen e mbrojtesit portugez.

“Ka akoma nje piste qe e con tek Roma, mes mbrojtesit tjeter qe pritet te angazhohet (Basa eshte nje ide e forte, Chiriches mbetet ne korsi) por ne oret e fundit perpara shtrihen dy mundesi nga Premier League. Sondazhe te forta mbi te gjithe nga Sunderland, por tani ne korsi eshte edhe Everton”, bene te ditur gazetari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.