Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

400 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando: “Ne Bologna per te fituar. Portugalia…”

Rolando: “Ne Bologna per te fituar. Portugalia…”
Andi Prifti

I intervistuar nga Inter Channel, mbrojtesi i Interit Rolando ka folur keshtu pas ndeshjes se humbur ne shtepi kunder Chiasso ne miqesore: “Une sinqerisht nuk dua asnjehere qe te humb, per me teper ne nje miqesore. Tani eshte Bologna, mendoj qe do shkojme per te zhvilluar nje ndeshje te mire sepse po punojme shume, kemi nje grup te mire. Portugalia? Skuadra ka bere nje ndeshje te madhe. Jam i lumtur sepse dua te luaj per Kombetaren, por me pare duhet te bej mire ketu. Shpresoj qe ne Suedi te bejme nje ndeshje te mire dhe te arrijme Boterorin. Do me pelqente te isha atje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.