Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

420 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando tek Inter per 1 milion? Agjenti: “Kemi besim, te presim”

Rolando tek Inter per 1 milion? Agjenti: “Kemi besim, te presim”
Ardi Deda

“Ne jemi ne pritje dhe kemi besim. Kjo eshte ajo qe mund te themi”. Eshte shprehur keshtu Joao Cardoso, agjenti i Rolando, rikthimi i te cilit tek Inter duket gjithnje e me i mundshem duke pare qe kontrata i mbaron ne 2015 dhe situata e tij tek Porto, ku ka perfunduar jashte organikes. Ausilio duhet te ia dale ta mare futbollistin per nje shifer rreth nje milion euro.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.