Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,774 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Roma-Inter, Murillo rikthehet ne qender te mbrojtjes. Jovetic…

Roma-Inter, Murillo rikthehet ne qender te mbrojtjes. Jovetic…
Inter Club Staff

Kunder Romes, Roberto Mancini nuk do te kete Icardin i cili eshte i demtuar dhe as Palacion i cili eshte i skualifikuar. Keshtu nga minuta e pare do te jete Eder, Ljajic dhe Perisic ne sulm.

Per sa i perket Jovetic, nuk ka ende te reja te rendesishme: lojtari eshte duke u rekuperuar ende dhe gjithashtu edhe sot eshte stervitur i vecuar nga shoket. Ne ndeshjen e se shtunes ndaj Bolognas nuk ishte Murillo, i cili eshte mbajtur ne pankine per tu rekuperuar nga nje shqetesim i vogel muskular. Mbrojtesi pritet te jete nga minuta e pare ne Rome bashke me Miranden. Ky i fundit do te jete kapiten pas mungeses se sigurte te Icardit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.