Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Romelu, cfare po ben? Tek Chelsea jane cmendur totalisht me te: “I ka thene te gjitheve qe nuk deshiron asnje…”

Romelu, cfare po ben? Tek Chelsea jane cmendur totalisht me te: “I ka thene te gjitheve qe nuk deshiron asnje…”
Inter Club Staff

Per Interin pista Romelu Lukaku eshte nje piste ne limitet e se mundures, por me sa duket, i pari qe nuk deshiron te dorezohet, eshte pikerisht belgu.

Per kete gje flasin sot ne Angli, qe tregojne nder te tjera edhe nje Chelsea qe ka humbur totalisht durimin me te.

“Lukaku nuk deshiron te dorezohet dhe po shtyn shume fort qe te kthehet ne Milano. Ai eshte i penduar dhe deshiron te ndreqe ‘fajin’ e bere veren e kaluar.”

“Sulmuesi belg po ben gjithcka qe te kaloje ne Milano dhe per kete gje ka futur ne pune agjentin e tij qe te flase me dy klubet. Por jo gjithcka ndalet me kaq.”

Sport Mediaset vazhdon edhe me tej dhe zbulon: “Dy gjera jane te lidhura me njera-tjetren ne kete moment. Romelu eshte i gatshem te vije, por largimi i tij nuk mund te perkthehet per Chelsean ne nje humbje kolosale ne bilanc.”

“Prandaj, me Interin qe eshte spektatore ne kete moment, Lukaku i ka bere te qarte Chelseas: nese nuk shkon tek Inter, do te qendroje ne Londer me rrogen faraonike qe ka.”

“Ai keshtu ka refuzuar cdo emer skuadre tjeter sepse nuk ka deshire dhe as vullnet per te filluar cdo gje nga zero.”

“Madje ai ka shkuar deri aty sa po flet me veteranet e Interit dhe i ka thene se e ka enderr te rikthehet dhe te fitoje prape Scudetton.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.