Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

846 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Romero, tani per tani vetem nje sondazh nga Inter

Romero, tani per tani vetem nje sondazh nga Inter
Bujar Berishaj

Sergio Romero eshte ne skadence kontrate me Sampdorian.

Dhe ka vendosur qe te kete nje eksperience te re edhe sepse klubi i Ferrero ka ide tjera per te ardhmen. Ne janar ka pasur sirena angleze, me shume mundesi do te paraqiten perseriten.

Ne ofert e fundit eshte folur per nje interesim te Inter. Dhe sic raporton Alfredo Pedulla, ekspert merkatoje, ka pasur nje sondazh, per momentin jo i thelluar. Ne pritje per te kuptuar se cila do te jete e ardhmja e Handanovic, qe akoma nuk ka rinovuar kontraten ne skadence ne 2016.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.