Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,001 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ronaldo: “Une ne Interin e Thohir? Mund te bej dirigjentin…”

Ronaldo: “Une ne Interin e Thohir? Mund te bej dirigjentin…”
Andi Prifti

Nuk mund te mungonin fjalet e ish-Ronaldos per Interin e ri me targat e Thohir. Pas perfoljes per nje kalim te tij te mundshem ne shoqerine e re, Fenomeni, ne konference ne Sanremo per ‘Poker Tour’, ka deklaruar: “Nuk e di se çfare mund te bej, mbase dirigjentin, por per tani kam aktivitete te tjera, mes te cilave dhe organizimi i Boterorit ne Brazil.” Me pas Ronaldo e largoi pankinen si te ardhmen e tij: “Nuk do ta bej kurre trajnerin sepse kjo do te thote te rikthehesha ne te njejten rutine qe kisha kur luaja. Mua me pelqen te shoh futboll, por vetem ndeshjet e bukura. Nese je trajner duhet te shohesh dhe ato te keqijat!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.