Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,707 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ronaldo:”Interi pa kupat do beje nje sezon shume te mire. Dashuria e Morattit…”

Ronaldo:”Interi pa kupat do beje nje sezon shume te mire. Dashuria e Morattit…”
Donald Elmazi

Edhe Ronaldo, se bashku me Marco Tronchetti Provera-n, ishin prezent sot ne Grand Prix e Monzes per Formula 1. Braziliani ka folur per kalimin e pronesise nga Moratti tek Thohir dhe ka shprehur nje gje te sigurte: “Dashuria qe ka Moratti per Interin nuk do te ndryshoje asnjehere”.

Nje koment edhe per sezonin qe sapo ka filluar: “Interi ka nje avantazh qe nuk luan kupat dhe do te perqendrohet me mire per ndeshjet e kampionatit, do te beje nje sezon te shkelqyer. Por edhe Milani, dje kam folur me Kaka-ne, eshte i karikuar. Pastaj eshte edhe Juve shume e forte. Do te jete nje kampionat i bukur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.