Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2020

Scroll to top

Top

370 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ruben Botta ka qendruar tek Interi me kerkesen e vecante te Mazzarrit. Tekniku pas ndeshjes…

Ruben Botta ka qendruar tek Interi me kerkesen e vecante te Mazzarrit. Tekniku pas ndeshjes…
Inter Club Staff

Walter Mazzarri ne konferencen per shtyp pas ndeshjes ka folur edhe per Ruben Botta: “Dua te jem i qarte me te gjithe. Nuk i ka ende 90 minuta ne kembe. Ai po stervitej ne Appiano Gentile me skuadren time dhe me pas do te shkonte diku tjeter per te luajtur. Por isha une ai qe i kerkova klubit ta mbajne dhe mos ta huazonin sepse me pelqente shume se si stervitej. Por nuk i ka ende 90 minuta ne kembe, dhe ta hedh ne fushe nga minuta e pare do te thote ta nis lojen me nje zevendesim te sigurte. Kete gje nuk mund tja lejojme vetes ne kete moment, sepse nuk jane dinamikat e duhura.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.