Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

763 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ruffier deshiron Italine: me Interin eshte edhe Roma

Bujar Berishaj

Stephane Ruffier, portier i Saint-Etienne, duket gjithmone e me shume i vendosur te largohet nga Franca per te provuar tjera aventura, me Italine ne krye te preferencave te tij.

Sipas France Football, pervec Interin ne radhe per portierin eshte edhe Roma: te dy klubet jane gati te vendosin ne tavoline nje shifer rreth 7 milione. Jashte, verehet interesimi i Tottenham, Borussia Dortmund, Monchengladbach dhe Arsenal.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.