Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,241 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Sa bukur qe luani, bej komplimente nga ana ime Mazzarrit”. Keshtu Cassano i thote Juan Jesus pas…

“Sa bukur qe luani, bej komplimente nga ana ime Mazzarrit”. Keshtu Cassano i thote Juan Jesus pas…
Inter Club Staff

Kunder Parmes, Interi beri nje nga ndeshjet e radhes te dobeta edhe pse vinte nga dy fitore rresht.

Konfirmimi vjen edhe nga Walter Mazzarri pas ndeshjes: “Per fat te keq kemi nje problem shume te madh. Nuk arrijme te bejme dot kapercimin e kualitetit kur duhet: Duhet te punojme per kete.”

E nese per zikalterit ishte nje nate per tu harruar, nuk mund te thuhet e njejta gje per Antonio Cassanon, qe e ka pare kete fitore si nje fitore personale ndaj Mazzarrit. Sipas Corriere dello Sport, ne fundin e ndeshjes Cassano shkoi te takonte ish shoket e ekipit zikalter dhe ne dhomat e zhveshjes kur takoi Juan Jesus i ka thene: “Sa bukur qe luani… Bej komplimente tranjerit tend nga ana ime”. Nje “shpulle” nga ana e Cassanos per Walter Mazzarrit sepse ishte pikerisht ai qe e hoqi FantAntonion nga Interi sapo erdhi ne drejtimin e ekipit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.