Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sa shume ndryshojne gjerat ne pak jave: tani ne web eshte Ausilio-mania…

Sa shume ndryshojne gjerat ne pak jave: tani ne web eshte Ausilio-mania…
Bujar Berishaj

Ishte 24 dhjetor kur vjen njoftimi i blerjes se Cerci nga ana e Milan.

Ne web, ku shpesh durimi eshte shume i vogel, drejtori sportiv Piero Ausilio u sulmua me fyerje kudo, nga Twitter deri ne Facebook, per mosveprim ne merkato, qe pervec te tjerash, ishte akoma e mbyllur.

Nje muaj me vone, vleresime te medha per Ausilion, qe tani arrin kulmin me blerjen e Brozovic. Dhe ne web, tani, eshte nje Ausilio-mania e vertete, me drejtorin sportiv zikalter te definuar si “Il boss del calciomercato”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.