Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

93 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sabatini: “Te shfryhemi te Suning eshte nje gje e gabuar dhe…”

Sabatini: “Te shfryhemi te Suning eshte nje gje e gabuar dhe…”
Inter Club Staff

Walter Sabatini ka folur per Suning dhe ate qe eshte perfolur per pronaret e Interit keto kohe ne nje interviste te dhene gjate dites se sotme.

Keto jane qene fjalet e tij: “Te shfryhemi te Suning eshte nje gje e gabuar dhe aspak bujare, ne njeren ane kushtet e vendosura nga FFP, asnjehere nuk i ka kushtezuar zgjedhjet tona: pergjegjesia ekskluzive e rezultateve te skuadres eshte e atyre qe operojne. Nje pjese e kesaj pergjegjesie eshte edhe e imja. Spalletti mbetet me i miri ne cdo rast”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.