Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SaintEttiene-Inter: Kovacic nga minuta e pare, Mbaye ne te djathte. Bonazzoli…

SaintEttiene-Inter: Kovacic nga minuta e pare, Mbaye ne te djathte. Bonazzoli…
Inter Club Staff

SportMediaset flet per ndeshjen e sotshme qe Interi do te luaje ne transferten e veshtire Franceze ndaj Saint-Ettiene ne oren 19:00.

Sipas gazetarit te SportMediaset, Marco Barzaghi, i derguari i tyre ne SaintEttiene per te ndjekur Interin nga afer, Interi do te zbrese me nje skeme te njejte si ajo ndaj Parmes por me shume ndryshime. Sipas tij ne porte do te jete Carrizo, ne mbrojtje Ranocchia do e beje pushim dhe ne vend te tij do te luaje Andreolli sebashku me Vidic dhe Juan Jesus. Mbaye dhe Dodo do te luajne ne krah. Kuzmanovic, Medel dhe Kovacic do te luajne ne mesfushe dhe ne sulm surpriza e vertete: Palacio dhe Bonazzoli nga minuta e pare. Debutim absolut nga minuta e pare keshtu per 17 vjecarin Italian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.