Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

559 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samp, gjithcka e kryer per Silvestre: neser vizitat dhe firmat…

Samp, gjithcka e kryer per Silvestre: neser vizitat dhe firmat…
Bujar Berishaj

Matias Silvestre tek Sampdoria, gjithcka eshte e kryer. Me te vertete.

Jane sistemuar edhe detajet e fundit, ka nje akord total. Mbrojtesi argjentinas neser do te kryej vizitat mjeksore, menjehere pasi te firmos kontraten. Pastaj, njoftimi zyrtar. Nje mbrojtes i ri per Mihajlovic, Silvestre eshte nje lojtar i ri i Samp.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.