Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,461 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samp, operacion i dyfishte me Interin: eshte e kryer per Dunacan dhe Bonazzoli!

Samp, operacion i dyfishte me Interin: eshte e kryer per Dunacan dhe Bonazzoli!
Bujar Berishaj

Sampdoria ka marr Duncan dhe Bonazzoli nga Inter.

Kjo eshte ajo qe zbulon SkySport24, shoqeria e presidentit Ferrero ka mbyllur tashme marreveshjen dhe ka marr dy lojtaret per nje operacion total prej 10 milion euro. Mesfushori luan tashme ne huazim tek Samp, por ka qene edhe e drejta e blerjes: keshtu gjithcka pershpejtohet dhe ganez behet nje lojtar Mihajlovic.

Sa i perket sulmuesit ai do te qendroj ne Milano per 6 muajt e ardhshem dhe do te jete ne dispozicion te Mancinit, pastaj ne korrk do te transferohet ne Genova. Klubi zikalter ka mbajtur te drejten e ri-blerjes per 3 vitet e ardhshme: mbetet per tu fiksuar shifra me te cilen Thohir mund ta marr sulmuesn e ri, produkt i akademise zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.