Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samuel do te luaje titullar por ne vendin e kujt? Mazzarri sot ka provuar ne stervitje…

Samuel do te luaje titullar por ne vendin e kujt? Mazzarri sot ka provuar ne stervitje…
Inter Club Staff

Walter Samuel do te rikthehet ne formacion neser pas shume kohesh kunder Atalantes. Kampioni Argjentinas, i cili ka disa muaj qe eshte ndalur per shkak te demtimit moskular kete vere, eshte me ne fund gati te rikthehet ne qendren e mbrojtes zikalter.

Por kujt do i takoje ti lere vendin? Jo Rolando, i cili eshte zevendesuesi natyral i Campagnaros dhe do te konfirmohet. Ai qe do te pushoje do te jete nje ndermjet Ranocchias dhe Juan Jesus. Ne stervitjen e sotme, Mazzarri ka provuar Samuel ne vendin e Andrea Ranocchias.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.