Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

542 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samuel Eto’o therret Icardin: “Vamos Inter”.

Samuel Eto’o therret Icardin: “Vamos Inter”.
Ardis
  • On 21/10/2018, 15:34

Pak ore na ndajne nga fillimi i derbyt te Milano-s. Ndeshja e qytetit midis zikalterve dhe kuqezinjve ka pare te zbresin ne fushe kampione te ndryshem, dhe nje nga keto eshte edhe, Samuel Eto’o, nje pjese e Inter-it te jashtezakonshem te Tripletes.

Sulmuesi kamuranez ka dashur te karikoje akoma me shume situaten ne prag te ndeshjes ne mbremje me kete postim ne profilin e tij ne Instagram. Ne kete postim, Eto’o i ka bere thirrje Icardit:

 

View this post on Instagram

 

INTER❤❤❤❤❤❤❤⚽⚽⚽⚽⚽⚽VAMOS??????????@internazionale

A post shared by Samuel Eto’o (@setoo9) on

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.