Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

584 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samuel-Milito, do te largohen. Cuchu-Zanettin: Ja e ardhmja e tyre…

Samuel-Milito, do te largohen. Cuchu-Zanettin: Ja e ardhmja e tyre…
Inter Club Staff

Gazetari i Sky Andrea Paventi ka folur per te ardhmen e veteraneve te Interit. Ja cfare ka thene ai: “Eshte e sigurte qe jane te gjithe ne provim per sezonin e ri, dhe lojtaret qe jane ne skadence duhet te punojne shume qe te fitojne nje rinovim. Chivu do te largohet dhe kjo eshte e sigurte, ashtu edhe Samuel (do te zevendesohet ne ekip nga Vidic). Per Militon eshte shume e veshtire qe te qendroje. Zanetti do te qendroje tek Interi, por roli do te vendoset ne fund te sezonit. Me Mazzarrin ne pankine Cambiasso pritet te rinovoje, Nderkohe blerjet mbi 30 vjec pritet te jene shume te pakta sepse Thohir ka vene disa parametra per moshen e blerjeve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.