Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

720 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samuel ne SKY: “Kisha nje deshire te madhe per tu rikthyer. Bravo Denis tek goli, ne fund edhe e kam ekzagjeruar”.

Samuel ne SKY: “Kisha nje deshire te madhe per tu rikthyer. Bravo Denis tek goli, ne fund edhe e kam ekzagjeruar”.
Ardis
  • On 30/10/2013, 0:41

“Asnje emocion, kisha shume pa luajtur dhe jam i kenaqur”. Walter Samuel flet ne SKY mbas rikthimit ne fushe. “Shoket e mi kane bere shume mire, une kisha nje deshire shume te madhe te rikthesha. Me vjen keq per golin e pesuar, u tregua me i zoti Denis. Ne nivel fizik jam shume mire, jam i kenaqur. Ne fund mund ta kem ekzagjeruar ne fund. Me vjen keq per rezultatin 1-1 sepse duhet te fitonim per te qendruar afer te tjerave, por kampionati eshte i gjate”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags