Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

332 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Samuel tashme ne grup. Mazzarri tani mendon per Icardin.

Samuel tashme ne grup. Mazzarri tani mendon per Icardin.
Ardis
  • On 24/08/2013, 11:18

Tashme edhe pak mungon nga fillimi i kampionatit italian Serie A 2013-2014. Trajneri zikalter tashme po mendon per Mauro Icardin per sfiden kunder Genoas, pasi argjentinasi eshte rekuperuar nga goditja qe ka marre kunder Citadellas. Nga nje argjentinas ne tjetrin, sepse Walter Samuel ka hyre ne grup dhe po stervitet me ta deri ne gjetjen e gjendjes fizike optimale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.