Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

6,530 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sanchez dhe Barella drejt Napoli-Inter me shanse te mira. Conte nderkohe i ben dhurate tifozeve!

Sanchez dhe Barella drejt Napoli-Inter me shanse te mira. Conte nderkohe i ben dhurate tifozeve!
Inter Club Staff

Ashtu si tregon edicioni online i La Gazzetta dello Sport, me te gjitha mundesite ne listen e te grumbulluarve per Napoli-Inter do te rikthehen Alexis Sanchez dhe Nicolo Barella.

Ata te dy kane punuar ne grup ne gjysemen e pare te stervitjes diten e djeshme qe eshte e para ne prag te ndeshjes se pare ne daten 6 janar.

Vetem Asamoah eshte ende i ndalur dhe ka probleme ende me gjurin e majte.

Ne Appiano nderkohe diten e djeshme Antonio Conte i ka bere nje super dhurate tifozeve qe kishin ardhur aty per te pershendetur skuadren ne hyrje: ai i ka ftuar brenda dhe i ka kerkuar klubit te hapi porten qe ata te shikonin stervitjen nga afer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.