Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

559 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sanchez, zbulohet gjithcka: Ja sa i ka kerkuar United klubit te Interit per kartonin e tij!

Sanchez, zbulohet gjithcka: Ja sa i ka kerkuar United klubit te Interit per kartonin e tij!
Inter Club Staff

Lautaro dhe Sanchez (gjashte assiste dhe dy gola pas lockdown) jane konfirmuar nje dyshe shume e forte.

Ata e kane treguar edhe njehere se jane me shume se te vlefshem per Antonio Conten qe ka arritur tja dale ne dy ndeshje edhe pa Romelu Lukaku.

Kiliani, ndeshje pas ndeshje, po e meriton nje sforco ekonomike te rendesishme te Marottes per ta blere perfundimisht nga Manchester United.

Me sa duket, ne keto ore eshte zbuluar edhe kerkesa ekonomike e Manchester United per kartonin e lojtarit.

Ata i kane kerkuar Interit plot 20 milione euro per Alexis, por pakti i vetem qe pretendon Interi eshte qe ai te ule kerkesen per rroge.

Sanchez ne kete moment merr plot 12 milione euro ne sezon plus bonuse te United, por tek Interi nuk ka asnje shans qe kjo te ndodhe.

Palet jane ne diskutime dhe gjithcka do te vendoset shume shpejt: Interi nga ana e saj e deshiron Sanchez edhe ne ndeshjet e tjera te Europa League pas Getafes dhe kjo eshte nje menyre e mire per ta mbajtur.

Ai kunder Spal e tregoi edhe njehere vleren e tij ne fushen e lojes dhe i tregoi gjithashtu te gjitheve qe Sanchez eshte rikthyer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.