Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

707 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon 1 hap larg Sunderland: mbrojtesi ka lene grumbullimin ne Brunico!

Santon 1 hap larg Sunderland: mbrojtesi ka lene grumbullimin ne Brunico!
  • On 07/07/2016, 18:17

Davide Santon eshte gati per te lene Inter dhe Italine. E ardhmja e tij eshte edhe njehere Premier League, me specifikishte Sunderland. Tratativa eshte ne faze te avancuar, dhe palet po diskutojne vetem detajet pasi marveshja eshte arritur dhe do shitet me titull perfundimtar. Mbrojtesi italian i klasit 1991′ do kthehet dhe njehere ne angli pas eksperiences tek Newcastel. Sic raporton Sky Santon eshte larguar nga grumbullimi ne Brunico per te diskutuar detajet e marveshjes.


Me shitjen e Santon, nen urdhrat e mancinit kane ngelur vetem 4 lojtare te dal nga akademia Interit: Berni, Andreolli, Biabiaby dhe Gnokouri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.