Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon, e ardhmja ne dyshim: i eshte propozuar disa klubeve dhe ka interesim nga…

Santon, e ardhmja ne dyshim: i eshte propozuar disa klubeve dhe ka interesim nga…
Bujar Berishaj

Nuk eshte vetem krahu i djathte ai ne te cilin duhet te punoj Ausilio gjate kesaj merkato.

Ne krahun e majte, me nje Kwadwo Asamoah ne ardhje e siper, nje mbrojtes krahu mund te largohet.

Behet fjale per Davide Santon qe kete sezon ka pasur momente te veshtira pas disa gabimeve qe kane kushtuar me pike dhe nuk eshte se shihet me sy te mire nga tifozet zikalter me kontraten e tij qe skadon ne qershorin e 2019.

Nuk perjashtohet qe klubi t’i ofroj nje rinovim por ai edhe mund te largohet. Agjenti e ka ofruar te disa klube per te testuar interesimin e tyre.

Behet fjale per Galatasary, Watford, Fiorentina dhe Sampdoria.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.