Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,042 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon largohet nga Brunico: Tani e kane radhen dy te tjere…

Santon largohet nga Brunico: Tani e kane radhen dy te tjere…
Inter Club Staff

Inter shume aktive ne merkato dhe jo vetem per blerje. Per sa i perket largimeve, i pari qe eshte larguar nga grumbullimi ne Riscone ka qene Santon i cili dje ka gjetur marveshjen me Sunderland.

Kete mengjes eshte nisur per ne Angli ku do te firmose kontraten e re. Interi do te perfitoje rreth 6 milione euro (u ble 4,9 milione). Hapet keshtu nje kanal i ri me Sunderland, i mbyllur qe prej ceshtjes Alvarez qe perfundoi ne gjykaten e Fifas. Tani palet duken me afer. Nderkohe shume afer shitjes jane Juan Jesus (Roma ose Watford) dhe Gnoukouri (Palermo).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.