Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

2,727 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon mbi Nagatomo plus Eder perpara Persic: ja formacioni i mundshem i Interit ndaj Sampit!

Santon mbi Nagatomo plus Eder perpara Persic: ja formacioni i mundshem i Interit ndaj Sampit!
Inter Club Staff

Nagatomo ne avantazh ndaj Santon dhe Eder serisht perpara Perisic ne zgjedhjet e tranjerit.

Keto jane dy balotazhet e vetme ne mendjen e De Boer, sipas Gazzetta dello Sport. Me pak fjale, ne Genoa kunder Samp pritet qe te hidhet ne fushe nje formacion i njejte me ate te se merkures. Pritet qe te mos nderrohet as moduli dhe zikalterit te zbresin me 4-3-3 qe funksionoi ndaj Torinos.

FORMACIONI I MUNDSHEM (4-3-3): Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Nagatomo; Brozovic, Joao Mario, Banega; Candreva, Icardi, Eder.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.