Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 27, 2021

Scroll to top

Top

4,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sardo: “Preti ne momentin e golit e kishte flamurin e ulur. E ngriti ne ajer pas 15 sekondave…”

Sardo: “Preti ne momentin e golit e kishte flamurin e ulur. E ngriti ne ajer pas 15 sekondave…”
Inter Club Staff

Genaro Sardo, lojtari i krahut te Chievo Verona, zbulon nje prapaskene kurioze per pozicionin jashte loje qe u dha ne menyre absurde nga Preti ne golin e 2-1 nga ana e Chievos: “Une mora edhe karton te verdhe sepse shkova te festoja me Paloschin. Ai anesori qe ngriti flamurin ne fillim e kishte te ulur, me pas nuk e di cfare pati dhe e ngriti pas 15 sekondash…”

Kushedi cfare mekanizmi i cuditshem eshte ndezur ne koken e arbitrit anesor Preti qe ka reaguar kaq me vonese. Dhe nuk eshte hera e pare qe ndodhin favorizime te tilla per Juven kur ai ka ne dore situaten…

Momenti i golit te anulluar per pozicion jashte loje…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.