Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,600 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Scarpini: “Fola me Kovacic dhe me tha qe…”

Scarpini: “Fola me Kovacic dhe me tha qe…”
Inter Club Staff

Roberto Scarpini i Inter Channel ka treguar te rejat me te fundit per sa i perket situates se Mateo Kovacic qe pak minuta se te perfundonte pjesa e pare doli nga fusha duke u zevendesuar.

Lojtari kroat u zevendesua me Saphir Taider. Ja cfare tha Roberto Scarpini per te: “Pak minuta me pare fola me Mateon dhe me tha qe kishte mare nje goditje te forte ne shpine por asgje te rende, thjesht nje goditje e cila ka kaluar pa ndonje pasoje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.