Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Scarpini: “Isla? E presim, ndersa per Nainggolan them…”

Scarpini: “Isla? E presim, ndersa per Nainggolan them…”
Xhorxh Gellci

Drejtori i Inter Channel, Roberto Scarpini, ka folur per ceshtjet me aktuale ne shtepine zikalter. Ja fjalet t ij: “Isla? E presim te vije shpejt, ndoshta vjen neser. Jemi gati ta ‘konvertojme’ dhe ti japim mireseardhjen. Nainggolan dhe Kolarov jane pista qe kane patur frenime sepse kushtojne shume. Nuk jane kushtet ekonomike per ti mbyllur, te pakten sot. Nga shitjet e Silvestre dhe Schelotto mund te merret nje thesar i vogel. Ranocchia po shkon mire me Mazzarrin, por ka disa sondazhe nga skuadra te tjera per te. Nese vjen nje oferte e mire, gjithcka do te vleresohet. Ndersa tani, do te behet nje sforcim per te mbushur vendet bosh ne skuader, Dragovic eshte nje alternative qe pelqehet shume, por per momentin kemi 6 mbrojtes dhe nuk mund te vije…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.