Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 22, 2020

Scroll to top

Top

680 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Schar hap dyert per Italine: “Nuk mund t’i thuash jo nje klubi si Inter…”

Schar hap dyert per Italine: “Nuk mund t’i thuash jo nje klubi si Inter…”
Bujar Berishaj

Fabian Schar kthehet qe te flas per te ardhmen e tij.

Mbrojtesi zviceran, ne skadence kontrate me Baselin dhe i vezhguar edhe nga Inter, ka leshuar disa deklarata per Blick te cilat parashikojne nje lamtumire nga klubi zviceran:

“Nje eksperience jashte vendit eshte nje nga enderrat e mia. Me pelqejne shume Premier League dhe Bundesliga, por top klubeve te Serie A ashtu si Interi, Juventusi e Milani nuk mund te iu thuash jo.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.