Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

475 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Schelotto-Botta, Ausilio ka dhene driten e gjelber. Largimet tjera…

Schelotto-Botta, Ausilio ka dhene driten e gjelber. Largimet tjera…
Bujar Berishaj

Kete mengjes Piero Ausilio i ka dhene driten e gjelber Ezequiel Schelottos dhe Ruben Bottas per te diskutuar me dirigjentet e Chievos, takim qe do te konsumohet ne mbremje; ky eshte hapi i fundit para transferimit perfundimtar te Chievo, qe neser mund te sanksionohet me nenshkrimet.

Dhe sic raportohet nga Silvia Vallini e Sky Sport nga Appiano Gentile. Largimet e ardhshme duhet te jene ato te Matias Silvestre dhe Ibrahima Mbaye, ne pritje per te kuptuar se cfare do te bej Kuzmanovic, i kerkuar ne Premier League por qe tek Inter eshte gjetur mire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.