Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Schelotto-Botta shkojne tek Chievo, jane dhe firmat…

Schelotto-Botta shkojne tek Chievo, jane dhe firmat…
Bujar Berishaj

“Ruben Botta dhe Ezequiel Schelotto tek Chievo, tani gjithcka eshte e kryer. Ne fakt, te dy lojtaret pak minuta me pare kane firmosur kontrat qe i lidhin me Chievon per sezonin e ardhshem. Te dy operacionet jane ne huazim. Per teknikun Corini dy blerje te reja.”

Kete raporton Gianluca Di Marzio nga sajti i tij, me dy argjentinasit qe tashme jane perforcime te Chievos. Ne pritje te zyrtarizimeve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.