Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,769 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Schelotto: “Faleminderit Inter, ndoshta kthehem. Tani me Sassuolon…”

Schelotto: “Faleminderit Inter, ndoshta kthehem. Tani me Sassuolon…”
Xhorxh Gellci

Matias Ezequiel Schelotto ka pershendetur Interin nepermjet mikrofonave te Sky Sport: “Sassuolo eshte sjelle shume mire me mua, edhe Interi dhe jam i kenaqur. Neser bej vizitat mjekesore.”

MIRUPAFSHIM APO LAMTUMIRE? – “Dua te bej nje sezon te mire me Sassuolon. Do te jete nje realitet shume ndryshe. Por e di kete dhe dua te luaj. Per fat te keq nuk kam bere pregatitjen verore, ka qene nje moment i veshtire, edhe per familjen time. Tani fillon nje epoke e re ne jeten time, duhet te ec perpara. Askush nuk e di cfare do te ndodhe, ndoshta do te kthehem ketu.

NJE KUJTIM – “Goli ne derbi, e kam bere tatuazh ne krah daten. Kam vendosur diten pas ndeshjes me Alvarez. Tifozet kane qene te mire me mua, por disa here gjerat nuk kane shkuar mire. Tifozet jane merzitur kur gjerat nuk shkonin mire, por duhet ti falenderoj. Duhet te falenderoj edhe Morattin dhe Stramaccionin, kam mundur te luaj ne skuadren e zemres. Kam falenderuar edhe Mazzarrin qe me ka stervitur. Nuk kam inate. Do te shihemi pas nje muaji.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.