Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

310 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Schelotto-Inter, afer largimit. Neser takim me Sassuolon

Schelotto-Inter, afer largimit. Neser takim me Sassuolon
Andi Prifti

Pas vetem gjashte muajsh tek Interi, Ezequiel Schelotto eshte gati te largohet nga Milano, mbase ne huazim. Eksperti i merkatos qe raporton per Sky, Luca Marchetti, ka thene se neser eshte programuar nje takim mes zikalterve dhe drejtuesve te Sassuolo per te zgjidhur te ardhmen e argjentinasit. Pra, kjo situate mund te zgjidhjet qe neser.

Mbeten te dyshimta zerat qe e çojne ate tek klubi i Porto, aq me pak per nje shkembim me Fernando.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.