Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

103 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Schelotto: Te largohem? Jo, kam nje kontrate. Per mua Interi eshte…

Schelotto: Te largohem? Jo, kam nje kontrate. Per mua Interi eshte…
Xhorxh Gellci

Ngelet ne dyshim e ardhmja e tij tek Inter, por ai nuk do qe te degjoje te flitet per shitje. Ezequiel Schelotto largon zerat qe e duan me nje kembe jashte Interit dhe mendon per permiresimin sezonin tjeter, gjithmone me fanellen zikalter: “Nuk eshte e vertete qe do te largohem. Ndodhem ketu qe prej shume pak dhe jam munduar shume per te ardhur. Do te stervitem per tu kthyer me i forte se me pare”, ka shkruar Galgo ne Twitter, nga Buenos Aires ku ndodhet tani. Fjale te forta, te ndjekura nga mesazhi i dashurise per Interin: “Cfare eshte Inter per mua? E kam thene: e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja. Vetem Inter ka rendesi.” pergjigja e tij tek nje ndjekes ne Twitter.

jof_tweet

Tweet-et e Schelottos ne te cilat shkruan se nuk deshiron te largohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.