Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,166 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sconcerti i habit te gjithe: “Inter ne skuader ka nje lojtar qe vlen Dybala: tek ai shoh nje force te pabesueshme sepse…”

Sconcerti i habit te gjithe: “Inter ne skuader ka nje lojtar qe vlen Dybala: tek ai shoh nje force te pabesueshme sepse…”
Inter Club Staff

Mario Sconcerti, ne emisionin Presing ka folur me superlativa te medha per nje lojtar ne skuadren zikalter.

Ai e ka bere kete gje diten e djeshme ne emisionin e Italia Uno, ku eshte folur gjate per fitoren e Interit ne Lecce.

“Mua me duket sikur te gjithe po harrojne se kush ishte njeriu me i rendesishem te fitorja e Interit ne Lecce”.

“Ai do te jete surpriza me e madhe e Interit ne kete sezon dhe mbase do te ndihmoje edhe me shume se vete Lukaku”.

“Po flas per Dimarco, ai mund te vendose kundershtaret ne cdo moment ne veshtiresi me kemben e tij te majte”.

“Per menyren si ndihmon dhe vendos skuadren ne pozite sulmuese, them se nje si Dimarco ne skuader vlen nje Dybala.”

“Dimarco leviz me nje precizion te frikshem kur ka topin ne kembe dhe mjafton te ngreje koken ne ajer per te cuar direkt topin aty ku do”.

“Dimarco eshte diversiteti i vertete i Interit, eshte nje lojtar qe flitet pak por mua me pelqen shume. Duhet te gezohet edhe Mancini per te sepse eshte nje alternative e madhe. Nje e majte si e Dimarcos me kujton Cabrinin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.