Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

291 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sconcerti: “Kthehet Milito, ai eshte blerja perfekte”.

Sconcerti: “Kthehet Milito, ai eshte blerja perfekte”.
Ardis
  • On 07/10/2013, 13:31

Nga Corriere dello Sport flet Mario Sconcerti per Interin dhe per ndeshjen kunder Romes ne San Siro: “Interi duket se po vazhdon tentativat, shkembehen permisimet per zgjidhjet, ka akoma shume pune per te bere dhe duhet pak te gjesh talente. Do te kete serish Militon dhe eshte nje blerje ideale”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags