Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

366 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sconcerti: “Mazzarri i ka dhene shpirt te ri Interit. Dhe tashme…”.

Sconcerti: “Mazzarri i ka dhene shpirt te ri Interit. Dhe tashme…”.
Ardis
  • On 15/09/2013, 13:07

Nga mikrofonat e Sky Sport, Mario Sconcerti flet per Interin mbas barazimit kunder Juventusit: Guarin eshte nje futbollist tjeter, Cambiasso gjithashtu, mbrojtja jep siguri. Asnje nuk thote qe ky Inter eshte kandidati i pare per skudeto, por tashme Mazzarri i ka dhene nje disipline loje kesaj skuadre duke i lejuar atyre 3-4 lojtareve te rendesishem qe ka, te shprehen sa me mire. Duhet pare se cfare i eshte kerkuar, te kthehet ne Europe, te kthehet ne Champions League ose te fitoje Skudeton”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.