Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

795 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sconcerti: “Tek Interi ka shume konfuzion, por per vendin e trete…”

Sconcerti: “Tek Interi ka shume konfuzion, por per vendin e trete…”
Ardis
  • On 12/12/2013, 12:39

Ne nje interviste ne SkySport24 mbas mbremjes se Champions League qe kane luajtur Napoli dhe Milan, Mario Sconcerti ka folur edhe per kampionatin dhe ne vecanti ka dhene mendimin e tij per vendin e trete. Ja dhe fjalet e tij: “Interi nuk arrin te dale nga konfuzioni i tij i trekuartisteve dhe nga problemet e tij ne mbrojtje. Napoli duket se nuk arrin te ngrihet nga ky sezon i shemtuar ne te cilen ndihet mungesa e Hamsik qe nuk dukej nje problem. Sipas pikepamjes sime mundesia e trete me e mire qendron skuadra e Mazzarrit qe akoma nuk eshte e treta”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.