Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Scudetto, cfare koeficentesh: “Eshte permbysur gjithcka: ja koeficenti i ri i Interit dhe i Milanit. Keta te fundit jane…”

Scudetto, cfare koeficentesh: “Eshte permbysur gjithcka: ja koeficenti i ri i Interit dhe i Milanit. Keta te fundit jane…”
Inter Club Staff

Me sa duket ne Serie A per sa i perket favoriteve eshte permbysur gjithcka ne vetem pak jave dhe e gjitha kjo eshte merite e Interit.

Zikalterit ishin shtate pike larg Napolit dhe Milanit vetem kater jave me pare por sot Interi ndodhet ne vendin e pare, plot kater pike larg tyre.

Keshtu, zikalterit kane futur ne xhep vendin e pare ne fazen e pare dhe tashme shihen edhe si nje pretendent shume serioz per fitimin e Scudettos ne fund.

Koeficentet ne kompanite e basteve duket se jane shkundur mire edhe ne javen e fundit, kur diferenca ka shkuar ne plus kater.

“Pas fitores se Napolit ndaj Milanit dhe pas fitores se Interit ndaj Salernitantes, koeficenti qe Interi te shpallet fituese e Scudettos ne fund ka shkuar nga 1,70 ne vetem 1,35 dhe jemi ende ne dhjetor.”

“Kete gje e ka publikuar sot Planetwin365, qe ka vene keshtu Interin ne vend te pare ne garen per fitimin e Scudettos.”

“Napoli nderkohe ndodhet e dyta, me nje koeficent 6 per fitimin e Scudettos dhe Milani ka shkuar nga nje koeficent 6 ne nje koeficent 8 duke rreshqitur edhe pas Atalantes.”

“Pastaj vjen Atalanta, qe nga nje koeficent 4 ka shkuar ne nje koeficent 7 vetem pas humbjes ndaj Romes se Jose Mourinhos. Juventusi ndodhet shume larg, me nje koeficent 19,00 ne kete moment.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.