Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

946 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sekreti i strategut Mazzarri: Ndermjet ndeshjeve te regjistruara, panineve dhe drekave ne…

Sekreti i strategut Mazzarri: Ndermjet ndeshjeve te regjistruara, panineve dhe drekave ne…
Inter Club Staff

Prej shume vitesh Walter Mazzarri i regjistron ndeshjet me pas i shikon serisht pas ndeshjes disa here. Eshte ky sekreti i madh i Mazzarrit qe ne kete menyre mban shenime per gabimet e bera, dhe per gjerat qe nuk kane shkuar mire. E nese ai nuk ka pasur kohe te haje dreke, i mjafton nje panine per te mbushur stomakun. Eshte sjellur gjithmone keshtu, dhe ben shpesh bisedime personale me lojtaret dhe ja shpjegon secilit mire gjerat. E nese ndonje nga lojtaret ka ndonje problem, mund te gjeje tek Mazzarri nje mik dhe nje baba perpara tranjerit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.